[fusion_builder_container hundred_percent=”no” hundred_percent_height=”no” hundred_percent_height_scroll=”no” hundred_percent_height_center_content=”yes” equal_height_columns=”no” menu_anchor=”” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” status=”published” publish_date=”” class=”” id=”” background_color=”rgba(68,68,68,0.07)” background_image=”” background_position=”center center” background_repeat=”no-repeat” fade=”no” background_parallax=”none” enable_mobile=”no” parallax_speed=”0.3″ video_mp4=”” video_webm=”” video_ogv=”” video_url=”” video_aspect_ratio=”16:9″ video_loop=”yes” video_mute=”yes” video_preview_image=”” border_size=”” border_color=”” border_style=”solid” margin_top=”” margin_bottom=”-80px” padding_top=”” padding_right=”” padding_bottom=”” padding_left=””][fusion_builder_row][fusion_builder_column type=”1_1″ layout=”1_1″ spacing=”” center_content=”no” link=”” target=”_self” min_height=”” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”” id=”” background_color=”” background_image=”” background_image_id=”” background_position=”left top” background_repeat=”no-repeat” hover_type=”none” border_size=”0″ border_color=”” border_style=”solid” border_position=”all” border_radius=”” box_shadow=”no” dimension_box_shadow=”” box_shadow_blur=”0″ box_shadow_spread=”0″ box_shadow_color=”” box_shadow_style=”” padding_top=”” padding_right=”” padding_bottom=”” padding_left=”” margin_top=”” margin_bottom=”” animation_type=”” animation_direction=”left” animation_speed=”0.3″ animation_offset=”” last=”no”][fusion_text columns=”” column_min_width=”” column_spacing=”” rule_style=”default” rule_size=”” rule_color=”” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”” id=””]

TOCZENIE METALI

Toczenie jest jedną z dwóch podstawowych czynności, które składają się na obróbkę skrawaniem CNC. Posiadamy profesjonalny sprzęt, który pozwoli nam na realizację usługi toczenia. Oferujemy Państwu toczenie metali polegające na oddzielaniu warstwy materiału z obrabianej powierzchni. Zabieg ten wykonujemy przy pomocy noża tokarskiego. Podczas toczenia metali, obrabiany obraca się, a narzędzie pozostaje bez ruchu. Pozwala to naszej firmie na precyzyjną obróbkę wszystkich metali i jest to najlepszym sposobem przez nas stosowanym. Wynika to głównie z faktu, że jest skuteczny oraz pozwala na obróbkę wewnętrznej i zewnętrznej powierzchni przedmiotów, które są w kształcie bryły obrotowej. Oczywiście można uzyskać również wiele innych kształtów. AP Drill oferuje Państwu szeroki zakres z usług z zakresu obróbki metali skrawaniem CNC. Przede wszystkim należy do nich toczenie metali CNC. Nasza firma daje możliwość obróbki metali wszystkich, w tym lekkich oraz ciężkich, różniące się właściwościami. Pozwala to nam w pełni wykonać każde zlecenie oraz życzenie klienta. Jest to możliwe dzięki parku maszynowemu o profesjonalnemu oprogramowaniu. Po zakończeniu obróbki toczeniem możliwe jest oczywiście dalsze poddawanie metalu obróbce skrawaniem lub obróbce za pomocą innych procesów, m.in. obróbce chemicznej i cieplno-chemicznej oraz galwanizacji.
Dla naszej firmy klient jest na pierwszym miejscu oraz jego satysfakcja. Chcemy, aby był w pełni zadowolony. Możemy to zrealizować dzięki wysokiej jakości naszych produktów oraz otwartość na potrzeby klienta. Cały czas staramy się poprawić jakość usług świadczonych Państwu. Nasza firma jest otwarta na rozmowy z klientem oraz staramy się w pełni wykonać jego oczekiwania, aby go zadowolić. Zawsze planujemy wywiad z klientem, aby go dobrze zrozumieć i zrealizować usługę, jaką oferujemy, czyli toczenie metali.

[/fusion_text][/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]